SEDAT PEKER’LE YAPTIĞIM GÖRÜŞMENİN DETAYLARI VE TÜM GERÇEKLER!

 • Hadi Özışık

  Merhaba Arkadaşlar,
  Ben bir gazeteci olarak Sedat Peker’le konuştum, samimi oldum, mesafemi korumadım. Bu konudaki eleştirilerin tamamını kabul ediyorum. Zira ben hata yaptım. Gazetecilik yapmanın dışında ister suç örgütü lideri olsun ister olmasın bir kişiyle mesleğime yakışmayan bir davranışın içinde oldum.
  Peki ben bu samimiyetin dışında ne yaptım?
  Özgür Özel’in iddia ettiği gibi, Süleyman Soylu ile Sedat Peker arasında mesaj götürüp getirdim mi? Süleyman Soylu’nun adını Sedat Peker’i arayıp, “Bakanımız dedi ki” tarzında bir cümle kurdum mu? Bu videoda size Süleyman Özışık’ın da dahil olduğu bütün gerçekleri sizinle paylaşmak istiyorum. Sedat Peker ne dedi, benimle ilgili gizlice kayıt altına alınan konuşmamda ne dedim? Özgür Özel’in Halk TV’de söyledikleri ne kadar doğru? Ben Peker’in bana gönderdiği son videoyu Soylu’ya izlettim mi? Tüm bu soruların cevabını bu videoda veriyorum.
  ABONE OL: bit.ly/2vwnLtx
  DESTEK İÇİN KATIL:
  bit.ly/2AqHsEY

  Merhaba arkadaşlar,
  2000 yılından bu yana Türkiye'de İnternet gazeteciliği yapıyorum. İnternethaber, Gazeteoku, Cevaplatv, İnternetspor, Gazeteciler.com, Elmaelma.com ve Memurhaber sitelerinin kurucusuyum. Nethaber yazarı Süleyman Özışık ile birlikte TRplace kanalımda yayın yapıyoruz, haber, politika, siyaset, gündem, son dakika haberler, gazete yazarları ile röportajlar... sokak röportajları habere dair her şey var. İsmail Küçükkaya konuğum oldu mesela, Süleyman Soylu, Numan Kurtulmuş, Candaş Tolga Işık, Binali Yıldırım, Cem Küçük, Korkmaz Karaca... gibi bir çok gazeteci ve siyasetci konuğum oldu. Acun Ilıcalı, Okan Bayülgen, Ertuğrul Özkök gibi isimler de olacak... Kanalımdaki yayınları kaçırmamak için abone olmayı unutmayın.

  İzlediğiniz için teşekkür ederim.

  Takipte Kalın!

  🌐 Bizi Takip Edin!
  hadiozisik
  hadiozisik
  trplace.info
  hadiozisik

  Bünyemizde Bulunan Haber Siteleri;
  www.internethaber.com/
  www.gazeteciler.com
  www.gazeteoku.com
  www.internetspor.com
  www.elmaelma.com
  www.memurhaber.com

hamdi gürdal
hamdi gürdal

BÜTÜN BU YAŞANILANLAR SONUNDA.. BURAYA OLUMSUZ ÖRNEKLER HAKARETLER KÜFÜRLER VS... YAZANLARDA DAHİL OLMAK ÜZERE..HER NE HİKMETSE YAPTIĞIM UFAK BİR ARAŞTIRMA VE HESAP KONTROLLERİ SONUCUNDA ... NEDEN BUNLARIN TAMAMINA YAKINI MARKSİST ANARŞİST ATEİST HER NEVİ TERÖR ÖRGÜTÜ SEVİCİ VE SAPKIN EŞCİNSEL ARZULARI OLAN KİŞİLER ? SİZE BİRŞEY DİYEYİMMİ ARKADAŞLAR...! BENİM İLK HEDEFİM ALLAH VE PEYGAMBER DÜŞMANI ZİHNİYETLERDİR... EĞER ONLAR ZİL TAKIP OYNUYORLAR İSE... KENDİ KARDEŞLERİNİZİN DÜŞTÜĞÜ VE KABULLENDİĞİ BAZI HATALAR KARŞISINDA DURUP DÜŞÜNMENİZDİR...! BELKİ HADİ BEY HATAYA DÜŞMÜŞ HATTA GÜNAHA GİRMİŞ BİLEMEM ... AMA ŞUNU İYİ BİLİYORUMKİ BENİ TANIYANLAR BİLİR... NEREDE BİR ATEİST VAR İSE ZİL TAKIP OYNUYOR... BUNU İYİ DÜŞÜNÜN...!

2 gün önce
Trakyalı Yurttaş
Trakyalı Yurttaş

Dayı sen diyorsun ya , adam '' konuştuysam şerefsizim , haysiyetsizim'' dedi. 24 saat geçmeden ifşa oldu. Azıcık utanması olan markete ekmek almaya çıkamazdı.

56 dakika önce
01YAMAN
01YAMAN

Mulk sahibi SELAMUN ALEKUM BU AYKI KIRAYI YINE GECIKTIRDIN NE ZAMAN ODEYECEKSINIZ CVB MILLETIMIZI BOLEMIYECEKLER Mulk Sahibi NE DIYORSUN KARDESIM CVB EZANI SUSTURAMIYACAKLAR mulk sahibi KIMSENIN GUCU YETMEZ ONA BIZNILLAH,CVB BAYRAGIMIZI INDIREMIYECEKLER Mulk sahibi BU DEVLET BASIMIZDAYKEN BIRSEY OLMAZ CVB AMiN Mulk Sahibi GORUSURUZ ABI KENDINE IYI BAK CVB GORUSURUZ KARDESIM ALLAH'A EMANET OL!!!!!!!! NE DIYON HAMDI SEN ?ANLATTA ACIKCA ANLAYALIM SENIN AKLIN YOKMU KIME NYE NEDEN HIZMET EIDYORSUN ALLAH YOLUNDA OLUPTA YOLUNU SASIRANLARA DESTEK VEREREK YANI KISACA ZULUME SESSIZ KALARAK DILSIZ SEYTAN DAN FARKIN NE SENIN??????????

8 saatler önce
Tunç
Tunç

Yazık kafana kardeş biz inanca siyasi görüşe ırka göre insan ayırmayız dinimizinde emrettiği gibi ama sen mazlum halkın yanında olacağına firavunların yanında saf tutuyorsun anlaşılan vardır bi menfaatin elbet..

11 saatler önce
Kemal Karataş
Kemal Karataş

Hala bu dini sömürüp topluma yalan söyleyen, kirli işlerini savunarak insanları aptal yerine koyarak napmaya çalışıyosunuz?? Hadi Ozışık sabitlemiş yorumu. Eşcinseller, ateistlerin namuslusu vardır. Kul hakkı yemezler. Insana değer verirler. Bu cahilce ve nefret söylemiyle toplumu kutuplaştırmak tek amacınız. Nefret söylemi bu! Kendiniz gibi düşünmeyenlere, yaşamayanlara hakaret edemezsiniz

13 saatler önce
Şenay Senay
Şenay Senay

Şaka gibi..birinin çıkarı uğruna; varsın velev ki senin bir çıkarın olmasın( bunu da söylese şaşmam),yalan söylemek iftira atmak insan kandırmak hangi dinin kitabında var.bu nasıl dindarlıktır ki dostuna kumpas kurup dürüstlükten dindarlıktan bahsediyorsun kızanlarıda dinsizlikle suçluyorsun..gerçekten öyleymiş bu ülkede herşey oluyorsun da rezil asla olamıyorsun.

15 saatler önce
Efe Yan
Efe Yan

Git Allaha yalvar bize ne anlatıyorsun

32 dakika önce
Şeyma Karadağ
Şeyma Karadağ

Arkadaşlar bu bozuk ailenin kanallarını izlemeyin suçları kanıtlandı delilleri var bunlara para kazandırmayın yorumda yapmayın izlemeyin

Saatler önce
Prof. Dr. Dr. Ümit YAZICIOĞLU
Prof. Dr. Dr. Ümit YAZICIOĞLU

@HadiOzisik ve kardeşleri tüm aile fertlerinin, 2002 yılından sonra ne kadar gelir giderleri var, bu sürede ne kadar vergi ödemişler, ailelerinin mal varlığı nedir ve ailelerinin bütün banka hesaplarını ve tüm aile fertlerinin mal varlıklarını kamu oyuna açıklamaları zaruridir.

5 saatler önce
Osman Pınar
Osman Pınar

Laayynnnn bııraaqqqqq git ötede biraz utan

7 saatler önce
sari kirmizi
sari kirmizi

Soyrltari

7 saatler önce
01YAMAN
01YAMAN

HADI KIMSE SANA INANMIYOR SEN KONUSTUKCA BATIYORSUN BENCE SUS ADALETIN GELMESINI BEKLE .

7 saatler önce
Sorgula 1Bakalım
Sorgula 1Bakalım

Hadi ananı da al git inanmıyor bu halk size reisim reisim diyordun çakal şimdi aslan mı oldun?

8 saatler önce
Cemal Uzun
Cemal Uzun

Özgür özel çok aşşalık bir politikacı ülkeyi kutuplaştıranlar arasında en üst sıralardadır gözümde ses tonu bile mide bulandırıcı türkiyenin bu iğrenç politikacılardan kurtulması lazım

9 saatler önce
Serhat Erikçi
Serhat Erikçi

İSMAİL SAYMAZ VE CANDAŞ TOLGA IŞIK GİBİLERİNİ DOST EDİNEN BİRİ DÂVA ADAMLIĞIYLA UZAKTAN YAKINDAN İLGİSİ OLAMAZ. KALDI Kİ BEN BU GÜNLERİN GELECEĞİNİ TAA AYLAR ÖNCESİ BU MÜNAFIK TAYFASINI YAYINLARINA ALIP ENSEYE TOKAT G*TE PARMAK YAVŞAKLIĞIYLA CIVIKÇA VE GEVŞEKÇE SOHBETLERİNE ŞAHİT OLDUĞUMDA GÖRMÜŞ VE DE ANINDA ABONELİKTEN ÇIKARAK TAKİBİ BIRAKMIŞ HATTA HERKESİ DE BU ŞAHSIN BU GEVŞEKLİK VE HERKESLE İYİ GEÇİNEREK ''DÂVA ADAMLIĞI'' SIFATINA LAYIK OLMADIĞINI TAKİP EDİLİP İZLENMEMESİ GEREKTİĞİNİ BURADAN DİLE GETİRMİŞTİM; YANILMADIĞIMI DA GÖRDÜM BENİM GİBİ HERKES DE BUNU ANLADI AMA ''SOYLU BAKAN''IMIZIN DA ÜZERİNE ÇAMURUN SIÇRAMASINA ÖN AYAK OLDU NE YAZIK Kİ YAZIKLAR OLSUN, ÂLLAH'DAN RAHMETLİ BABASI BU GÜNLERİ GÖRMEDEN HÂKK'IN RAHMETİNE KAVUŞTU..!!!

9 saatler önce
mücahit çendik
mücahit çendik

Yüzsüzlüğün resmini çizebilir misin bana Abidin

9 saatler önce
Tunç
Tunç

Ulan sizin işiniz çok zor be Babalarınızı savunmak için şekilden şekile giriyorsunuz aldığınız parayı hak ediyorsunuz bravo 😂👍

11 saatler önce
Turgut Kayapehlivan
Turgut Kayapehlivan

Senin niyetin,kendini affettirmekten ziyade, Süleyman Soylu'yu aklamak...kesin bir talimat aldın,yoksa insanlarla yüzleşecek cesareti bulamazdın...

13 saatler önce
Leyla Ergül
Leyla Ergül

Baktin o taraf zayif devlet bu tarafta ahah iyiki ölüm var

13 saatler önce
Leyla Ergül
Leyla Ergül

Sizden korkulur yalakalar

13 saatler önce
rizeli 53
rizeli 53

Kim ağlattı bu koca koca madami:))))))

14 saatler önce
Bahadır Karakan
Bahadır Karakan

Hadi hadi hadi hadi hadiiiiiiiiiiii

14 saatler önce
Stratejist Akıl
Stratejist Akıl

Hadi bey namusunuzu ortaya koydunuz 1 gün sonra adam video attı ya bırakın Allah aşkına Rabbim bizi sizin durumunuza dusurmesin bide sabitlediginiz cokk komik yorum yok mu 😂😂

15 saatler önce
EVDE BOKS
EVDE BOKS

Yüzsüz

15 saatler önce
Serdar Ozturk
Serdar Ozturk

Gazetecilik iştahın seni bitirdi fazla uğraşma bir facetime da gelir sonra dikkat et :)

15 saatler önce
Özkan ÖNDER
Özkan ÖNDER

bırakın gazeteciliği hadi bey artık size bir tek kadir inanır

16 saatler önce
a veli
a veli

Rezil

17 saatler önce
Doruk Altaş
Doruk Altaş

Yahu herşey apaçık ortada, sen neye göre neyi reddediyosun. Ne kadar utanmazsın yahu. Gözlerimizle ifşayı gördük kulaklarımızla duyduk. Ne izletirsen izlet. Bu herif zaten menfaatleri uyuşmadığı için, dönüş biletini yaktığı için ifşaladığını söylüyor. Bu kadar dönek olma. YARGILANACAKSINIZ.HUKUKUN ÖNÜNDE HESAP VERECEKSİNİZ!

17 saatler önce
Mesut Serin
Mesut Serin

Kızının düğününde Pislikten gelen hediyeyi teşekkürle alan sıvacı ustasına da teessüfler. Ulan hiç mi ADAM kalmadı bu memlekette!

17 saatler önce
Metin Morkoc
Metin Morkoc

Level atlamış

20 saatler önce
wexins xiu
wexins xiu

ya bi sktr git. adamin ayagina basarsaniz o da korumak degil foyanizi ortaya cikarir. cok net, biz goruyoruzda senin ciroinisin cokkomik, kac yasinda adamsin para gozunuzu boyamis sizde mezara hazirlanacaginiza daha cok istiyorsunuz. eeee acgozluluk boyle olur

23 saatler önce
Atino
Atino

Rezilsiniz olm rezil.

23 saatler önce
Yüksel Tülübaş
Yüksel Tülübaş

Hadi....kıvır kıvır yandan yandan oh oh...

23 saatler önce
Ünal
Ünal

Tipik turk gipi gazetecilik anlayisi. Ayristir, catistir, bi kesim agzindan Ataturku, diger kesim Din İman Allah ı dusurmeden somurun duygulari. Bu arada illa hirsizlik yapmana gerek yok. Guc odaklari arasinda kendine menfaaat saglayacak yer arala, menfaatine kullan, degirmene su taşı. Sabahin 5 inde evin basilsin. Basinin taci dostum dedigin adam seni yargiya tasisin. Afaroz edil. Sonra gel burada hata yaptigini soyle, kaldigin yerden devam edebilecegini zannet. Kendine gerekceler yaratmak icin seni ayiplayanlari da Ateist say. Sen nasil bir yuzsuszsun vay arkadas ya. Afaroz edildin afaroz en yakinin tarafindan hala kimden medet umuyorsun. Birak cekil kosene yap inzivani, neyin hazmedememesi bu.

Gün önce
M
M

Sevgili hadi öz ışık, Ayasofya cami imamı sayın boynukalın'a boynun altında kalsın boynun devrilsin demiştiniz ve bedduanız ters tepti ve sizin boynunuz devrildi .Başınıza gelen onca şeyden sonra birileri nin ahını aldığınızı düşündünuz mü.

Gün önce
Kadir Kuzkaya
Kadir Kuzkaya

Çakma sedatcilar devlet Sedati kendisine kumpas kuran ajan olarak ilan ederse feto yandaşlarını topladığı gibi alayinizi toplar ona göre konuştuğumuza dikkat edin Türkmen beyi Bahçeli'nin dediği gibi herkes haddini hududunu bilecek ya devlet başa ya kuzgun leşe

Gün önce
Kadir Kuzkaya
Kadir Kuzkaya

Hadi bey onceden videolarını 50 bin kişi izliyordu şimdi 350 bini geçmiş 1 haftada helal sana valla ne demişler reklamın iyisi kötüsü olmaz diye bir kere daha anladım şimdi

Gün önce
Ali Aslican
Ali Aslican

Vallahi bunun ar perdesi düşmüş utanmaz arlanmaz

Gün önce
Murat Erdogan
Murat Erdogan

Hak ettin hadi öz ışık bırak bize hikaye anlatma ...

Gün önce
Mr Finozof
Mr Finozof

Yuz bildigin kösele! Utanmadan arlanmadan video çekip, kendini acindirmak... yuh yani!

Gün önce
Demirer Koşanerli
Demirer Koşanerli

Şerefi namusu paraya verenler 😃

Gün önce
Halil İbrahim Gül
Halil İbrahim Gül

Adamlar biriyle röportaj yapmak için soyludan izin alıyor bunların gazeteci olduğundan emin miyiz ?

Gün önce
Halil İbrahim Gül
Halil İbrahim Gül

Arkadaş izlediğimiz videoyu bize yanlış anlatıyor gözümüze baka baka nasıl yalan söylüyor ya şaka gibi bir yer oldu bu ülke

Gün önce
Halil İbrahim Gül
Halil İbrahim Gül

Türkiye’de her şey oluyorsunuz ama rezil olmuyorsunuz maleseff şimdi Sıraya girdiler Süleyman Soylu yu aklama yarışına girdiler. Hangi Sedat Peker e inanacaksın biliyor musun be adam benim adımı çıkar bende anlamadım neden böyle söyledi bende şaşırdım bizimki niye böyle dedi diye konuştuğun Sedat Pekere inanacaksın hiç dostluğumuz vardı demedi biz koruduk dedi ben hiç konuşmadım akrabalarım korudu onu dedi

Gün önce
༒1⃣9⃣0⃣7⃣༒
༒1⃣9⃣0⃣7⃣༒

Nargile çekerken bu masum yüzün yokttu hadi artık sonunuz gelecek

Gün önce
Orhan Köseoğlu
Orhan Köseoğlu

Peki madem böyle, neden telefondaki görüşmelerinde herşeyi onaylıyordun? Deseydin ya bilgim yok ilgilenmiyorum diye. Şimdi de bu videoda insanları aptal yerine koyma.

Gün önce
Hakan Minik
Hakan Minik

Çok komik 🤓🤓🤓🤓

Gün önce
Robin baran
Robin baran

İnsanları tanımadan bilmeden suçluyordun saldırıyordu şimdi Allah senin cezanı verdi

Gün önce
yorum MAT!K
yorum MAT!K

Mehmet özışık kardeşin 38.000 troll askeri var kanalında ,yorumlarda kendini pohpohlattırıyo.. abisine niye yollamıyo yorumlar rezalet … 😂. Biraz araya karıştırsaysınızz

Gün önce
Panteist Şâir
Panteist Şâir

Sen konuşma soner

Gün önce
Osman Deniz
Osman Deniz

Ben Hadi özışık ismini Sedat Peker zikredene kadar hiç dinlemedim, izlemedim ve duymadım. Tekefon görüşmesi yayınında bir gazeteci olarak tavrı, konuşması beni de herkes gibi rahatsız etmiştir. Fakat bu görüşme içerisinde kafama oturmayan bir şeyler var tüm görüşmelerde ki gibi Sedat Peker israrla konuştuğu kişilerden kilit cümleye onay bekliyor ve aldığı kadarını kaydediyor. Az önce de söylediğim gibi Hadi özışığı hiç tanımam ve takip etmen, Süleyman soyunun siyaset tavrını hiç sevmem ama aralarında aralarında kuryelik yaptığını da düşünmüyorum. Pis şeyler oluyor cesur savcılar yok, cesur gazeteciler yok bu olayların üstüne gidecek. Savcılar bu olayın üzerine gitmezse bu olayları herkes alır kullanır bizim de beynimizi uyıştururlar izleyerek.

Gün önce
Muharrem Bulut
Muharrem Bulut

Ne yüzle konuşuyorsun hayret, akpli samimi insanlar dışlanırken siz doğruyoldan demokrat partiden gelip iktidar nimetlerine abanmışsınız.Yazık...

Gün önce
Baharı Müjdele
Baharı Müjdele

4,4Bin👍🏼Like, 25Bin👎🏻Dislike Daha bunlar iyi günleriniz (3 kardeş)🤣🤣🤣

Gün önce
Antika Ürün
Antika Ürün

Ayı, avcıya şu soruyu sorar : avcımısın, ibnemisin 🙃

Gün önce
Orhan Kurt
Orhan Kurt

Kotulugunde bogul. Serefin olsa susardin...

Gün önce
AntisocialSka1
AntisocialSka1

Aileden utanma diye birşey öğretilmemiş ki.

Gün önce
Murat Esin
Murat Esin

Geçmiş olsun Hadi bey. Hakkı ayakta tutmak bizim cenah da zor olur. Admalar tecavüzü gizler, rantın alasını yer ama konu olmaz. Bizde yapılan en ufak mesele gündemden düşmez. Allah yardımcınız olsun

Gün önce
Uğur Betbaşı
Uğur Betbaşı

Ben peker şeker teker soylu hadi bilmem arkadaş bu vatanın toprağına kim ihanet ediyorsa kim kimden rant elde ediyorsa kimler kimilerinin malına çöküyorsa bu vatanın 1 kuruşu fazladan boğazından geçiyorza yüce ALLAH çocuğundan çıkartsız zehir zıkkım olsun.kimki bu vatan için varını yok ediyorsa helali hoş olsun

Gün önce
AbdulMenaf Uygun
AbdulMenaf Uygun

Uygun bir dil 😛

Gün önce
can can
can can

Ben bu adam daha insan yüzüne çıkamaz sanmıştım ama şerefi maaşı kadar olunca çıkması normal..

Gün önce
Hamza Karataş
Hamza Karataş

Adam da yüz de yok

Gün önce
Metin Yılmaz
Metin Yılmaz

Heee yine biz yanlış gördük yanlış duyduk😂🤣😂🤣

2 gün önce
Ser Ko
Ser Ko

Kıvır kıvır ohhh kıvır yandan aşağıdan.. Nesrin Topkapı senin yanında amatör kalır.. Soysuz Sülü senin ipini çoktan çekti. Yağdanlıkların yağcı yalaka yaltakların sonu böyle olur. Yallah çöp tenekesine..

2 gün önce
Pembegül Uzun
Pembegül Uzun

Sizin hangi söylediğinize inanalım? Önce aynaya bakın.

2 gün önce
Serdar Özdemir
Serdar Özdemir

Haysiyetsizlerrr

2 gün önce
Sertaç Altınörs
Sertaç Altınörs

Neden sedat pekerle röportaj yapmak için bakana danışıyorsunuz ki? Siz gazeteci değilmisiniz? Gazeteci herkesle görüşür diyorsunuz icazet almadan görüşülemiyor mu? Her röportaj yapacağınız zaman yetkililerden onay mı alıyorsunuz?

2 gün önce
Fatma Karakus
Fatma Karakus

Sinin nargile keyfi yaptiğin pekere inaniyoruz Şerefi olmayan haysiyetsiz yalaka

2 gün önce
MUSTAFA KEMAL
MUSTAFA KEMAL

Yirmi yaşından kücüklere izletmeyin bu programları Mazallah.... 😏🤭😁

2 gün önce
zübük bir zihniyettir
zübük bir zihniyettir

Bırak bu işleri bundan sonra için tövbe et onurlu omurgalı yaşamaya bak bu hayatta paradan çok daha değerli şeyler var ifşa oldunuz resmen okadar ağır sözler söyledin ama gerçek cıktı senin yerinde olsam insan içine çıkmam

2 gün önce
issey64
issey64

Allahım sen akıl sağlığı ihsan eyle. Bir de tutmuş kanal mı açmış bu adam neyseki cezalarını ağzından düşürmedikleri Allah’tan buldular.

2 gün önce
sevda şahin
sevda şahin

Bu abiyi nargile höpürdedirken görmeyince ciddiye alamıyorum

2 gün önce
orhan celebi
orhan celebi

Allah kimseyi sizin gibi yüzsüz yapmasın

2 gün önce
krt
krt

terbiyesiz cahil adam utanmadan birde Türk milletinin karşısına çıkıp yalana dolana devam ediyor.. pisliğin dibine kadar batmışsın.. Yüce Allah böyle ensenin köküne vurur tokatı feleğini şaşırsın..

2 gün önce
Yücel Günday
Yücel Günday

Simdi sana inanalim yani sen simdi bizi inandiricagina inanip ekran karsina ciktin yani inancli adammissin vesselam

2 gün önce
hsynkz70
hsynkz70

Çok ama çok ezik ve ucuzsun...

2 gün önce
ws
ws

İyi insanlar değilsiniz. Şuna bak kanalın sabitlediği gönderi bile nefret söylemi içeriyor.

2 gün önce
mrt kty
mrt kty

X

2 gün önce
İlham Kaplan
İlham Kaplan

Kendinle yüzleşmek istiyorsan nargile cafelerin sahipleri eve ekmek goturemiyorken sen nargile keyfisi yapiyosun közün parasını da bizden cikariyormussun öğrenmiş olduk. Sağol. Hakkımı helal etmiyorum

2 gün önce
Ilhan Inan
Ilhan Inan

Hala konuşuyorsun utanmadan yazık çok yazık..

2 gün önce
ted kaczyansky
ted kaczyansky

Yalayacak yer kalmadı ...

2 gün önce
atilla yetim
atilla yetim

Yazık ya ne kadar mağdur yazık ya

2 gün önce
Erkan Aldemir
Erkan Aldemir

Yalandan kimse ölmez..eceliyle ölür 😁

2 gün önce
ertan kara
ertan kara

136bin takiocisi var bide ..davarrrrr cokk

2 gün önce
ertan kara
ertan kara

Sen nasil namus ve seref yoksunu bir insansin ????!!!!+

2 gün önce
李凯汉
李凯汉

20:25 “Suleyman Soylu’dan Sedat Pekere herhangi bir mesaj götürmüşsem… Sedat Peker bu kaydı da yayınlasın” 😂😅güldürdün be Hadi , serefsizdir namerttir diycek seref ve mertlik kalmayinca tabi😂

2 gün önce
ali bozkurt
ali bozkurt

senin video da mi söylediklerin mi dogru yoksa yoksa simdi söylediklerin mi?

2 gün önce
zafer akoglu
zafer akoglu

Yalaka seni. Ne demişler toprağa ne atarsan onu biçersin. Simdi attığınız iftiraların. Zehrini topluyorsun. Omurga denen bir şey var. Oda sizde yok.. Haaadi ordan .

2 gün önce
Kapkan Kutuz
Kapkan Kutuz

Hadi bey, geçmiş olsun. Hatanı kabul etmen bir erdemdir. İnşallah aynı hatalara bir daha düşmezsin. Aynı yayın çizgide devam etmeni bekliyorum. Allah yolunu açık etsin.

2 gün önce
Mithat Alagöz
Mithat Alagöz

Seni severim ama sana mı kaldı Süleyman Soylu hakkında Sedat Pekerle görüşmek

2 gün önce
vusale abiyeva
vusale abiyeva

Bizlərdə bir məsəl var.Utanmasan oynamağa nə var ki

2 gün önce
NNCAA NNCAA
NNCAA NNCAA

Hassiktir

2 gün önce
Onur Aras
Onur Aras

33 yıllik istanbul da çalışan emekli polis olarak şunu söyleyim 'anlattıklarına sen ne kadar inanıyorsan Ben de o kadar inanıyorum'. Kendini zorlama 😊

2 gün önce
Yalcin Ozen
Yalcin Ozen

Sen herkese REISIM REISIM'mi diyorsun?

2 gün önce
Rationalism Pragmatism
Rationalism Pragmatism

Çok yüzsüzsün. Utanma duygusu olmayan insanlardan tiksiniyorum.

3 gün önce
Emrah ÖZKAN
Emrah ÖZKAN

"Masum" bir işgüzarlık 😅

3 gün önce
BAR- GE KİMYA
BAR- GE KİMYA

Eğer ki söylediklerin doğru ise Allah yardimcin olsun fakat soylediklerinden yalan olan varsa Allah bin belani versin. Çünkü videonun başlığında tüm gerçekliği ile anlatacam demişsin Fakat hadi bey sedat peker ile videonu bizde izledik orada vayyy reisim diyen biz değildik degil mi . O yuzden inandırıcılığın hic yok.fakat yine de iyi bir temennide bulunuyorum degilmi doğruları anlatıyorsan Allah razi olsun sizden yok eger carpitiyorsan Allah belanı versin

3 gün önce
BAR- GE KİMYA
BAR- GE KİMYA

Eğer ki söylediklerin doğru ise Allah yardimcin olsun fakat soylediklerinden yalan olan varsa Allah bin belani versin. Çünkü videonun başlığında tüm gerçekliği ile anlatacam demişsin Fakat hadi bey sedat peker ile videonu bizde izledik orada vayyy reisim diyen biz değildik degil mi . O yuzden inandırıcılığın hic yok.fakat yine de iyi bir temennide bulunuyorum degilmi doğruları anlatıyorsan Allah razi olsun sizden yok eger carpitiyorsan Allah belanı versin

3 gün önce
çağlar nizam
çağlar nizam

üstat alaycı bi dille kişiliğine kadar konuştuğun gazetecilerin ahı tuttutuğunu düşünüyor mu acaba? bu şekilde kendini eleştiren gazetecilerin eline malzeme vermiş oldu. su saatten sonra en mantıklısı üsturuplu şekilde gazetecilik yapması

3 gün önce
Swardson Dany
Swardson Dany

Sen gazeteci değil bence pisliksin rüşvetçisin haram yemişsin

3 gün önce
Emre Frei
Emre Frei

Belediyeleri de haraca bağlamış köpekler

3 gün önce
Birkan Bağadır
Birkan Bağadır

Sedat Peker'den Allah razı olsun sizlerin hepinizi bitirmeye and etmiş Reis'e Allah uzun ömürler versin Allah onu kızlarına bağışlasın

3 gün önce
Tore Cagli
Tore Cagli

Iyi ki varsın. Hiç bir şeyden mutlu olmasam, sırf sen olmadığımı düşünerek mutlu olabiliyorum.

3 gün önce

Sonraki

Medya Tarihinin En Büyük Skandalı | Şimdiki Zaman

3:32:08

Ekin Uzunlar - Çaykara'ya Uğradım

3:04

Ekin Uzunlar - Çaykara'ya Uğradım

Ekin Uzunlar

görünümler 166 B

Cam Tavanlar 3. Bölüm 3. Fragman

0:57

Cam Tavanlar 3. Bölüm 3. Fragman

Cam Tavanlar

görünümler 677 B

Türk Lirası Çöktü. Ne Yapmalıyız?

26:53

Türk Lirası Çöktü. Ne Yapmalıyız?

Prof. Dr. Özgür Demirtaş

görünümler 514 B

Devlerin Aşkı - Güldür Güldür Show 271.Bölüm

15:50

Devlerin Aşkı - Güldür Güldür Show 271.Bölüm

Güldür Güldür

görünümler 1,4 Mn

TRT Haber Canlı Yayını

TRT Haber Canlı Yayını

TRT Haber

görünümler 1,6 B

Ceyda Karan’la Eksen - CANLI

Ceyda Karan’la Eksen - CANLI

Sputnik Türkiye

görünümler 64

Ekin Uzunlar - Çaykara'ya Uğradım

3:04

Ekin Uzunlar - Çaykara'ya Uğradım

Ekin Uzunlar

görünümler 166 B

Cam Tavanlar 3. Bölüm 3. Fragman

0:57

Cam Tavanlar 3. Bölüm 3. Fragman

Cam Tavanlar

görünümler 677 B

Türk Lirası Çöktü. Ne Yapmalıyız?

26:53

Türk Lirası Çöktü. Ne Yapmalıyız?

Prof. Dr. Özgür Demirtaş

görünümler 514 B

Burak Elmas Galatasaray'ın Yeni Başkanı Oldu!

11:49

Burak Elmas Galatasaray'ın Yeni Başkanı Oldu!

Galatasaray Haberleri

görünümler 80 B

Ada Masalı 2. Bölüm 2. Fragman

1:00

Ada Masalı 2. Bölüm 2. Fragman

Ada Masalı

görünümler 1,4 Mn

SURVİVOR YENİ BÖLÜM FRAGMANI | PERFORMANS FİNALİ!

1:26

Aşk Mantık İntikam 2. Bölüm Ön İzleme

4:04

Aşk Mantık İntikam 2. Bölüm Ön İzleme

Aşk Mantık İntikam

görünümler 1,3 Mn